Metro Türkiye’nin Dekorasyon ve Bahçe Çözümleriyle Yaza Hazırlık Başladı

Modern style house outdoor patio

Metro Türkiye ürünleri sadece mutfaklarınıza değil, evinize ve işletmenize keyif ve konfor getiriyor. Hem evdeki mutfaklara hem de profesyonel mutfaklara gıda ürünlerinin yanı sıra gıda dışı ürün gruplarıyla da hizmet veren Metro Türkiye; elektronik aletlerden ev tekstiline, bahçe mobilyalarından barbeküye ve onlarca çeşit kamp malzemesine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile “Metro ile Her Yer Yaza Hazır!” dedirtiyor.

Yaklaşık 35 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışan Metro Türkiye, yaklaşan yaz sezonu için yeme – içme sektörünün ve ev mutfaklarının ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetleri gıda ve gıda dışı olmak üzere 30 bine varan çeşitte sunuyor. Mutfak eşyalarından depolama ürünleri ve masaüstü çözümlerine, bahçe ve balkon mobilyalarından kamp malzemelerine kadar uzanan geniş gıda dışı ürün yelpazesiyle yeni sezonda da hayata rahatlık ve keyif katan Metro ile her yer yaza hazır!

Yaz sofraları yenileniyor 

Yepyeni bir mevsimi karşılarken yenilenmeye ne dersiniz? Metro Türkiye mağazalarında en leziz yemekleri yapmanızı ve en güzel sofraları kurmanızı sağlayacak her detayı bir arada bulmak mümkün. Tencere, tava gibi mutfak gereçlerinden masaüstünde ihtiyaç duyulan cam, porselen, seramik bardak, tabak ve çatal-kaşık-bıçak gibi temel ürün gruplarının yanı sıra Metro Türkiye; ekmeklik, tuzluk ve mumluk gibi çözümleri de eksiksiz sunuyor. Kırılan ürün gruplarının tüm seri değişimine gerek olmadan yenilenebilmesi adına, 5 yıl bulunurluk garantisi ile Metro Professional markalı cam ve porselen serilerini sunan Metro Türkiye, bu serilerin kısa sürede sayısını artırmayı hedefliyor.

Bahçe ve balkonlarda keyif zamanı!

Bahçenizi ve balkonunuzu baharın enerjisine uygun şekilde düzenlemek için de aradığınız her şey yine Metro Türkiye’de. Şezlondan, oturma takımlarına, salıncaklardan masa ve sandalyelere en şık ve rahat bahçe mobilyaları yaşam alanınıza ayrı bir renk katacak. Sevdikleriyle bir araya gelip keyifli mangal partileri yapmak isteyenler için de Metro Türkiye, barbekü çeşitleri ile fark yaratan çözümler sunuyor. Dış mekan mobilya ürünlerine Pendik, Merter, Bayrampasa, Ayvalık, Edremit, Fethiye mağazaları haricindeki tüm Metro Türkiye mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kamp için ihtiyacınız olan her şey Metro’da

Bahçe ve balkonun da dışına çıkıp iç ısıtan bahar havasının tadını doğada çıkarmak isteyenler de önce Metro Türkiye mağazalarına uğruyor. Tercihiniz ister bir deniz kenarı ister yemyeşil bir orman olsun, kamp yapmak için ihtiyacınız olan çadırdan uyku tulumuna, kamp matından kamp yatağına, kamp sandalyesinden masasına, portatif kamp ocağından, soğutucu dolaplara ve termoslara kadar her türlü kamp ihtiyacınızı Metro Türkiye mağazalarında bulabilirsiniz.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like