İclal Aydın Yeni Kitabı için D&R’la İmza Turnesine Devam Ediyor

Oyuncu, gazeteci ve yazar İclal Aydın, yeni kitabı “Bunu Sen Oku”nun Bamboo Urla’da 5 Ağustos’ta, 12 Ağustos’ta ise D&R Çeşme Marina’da okuyucularıyla buluşacak.

İclal Aydın’ın D&R Yolculuğundaki Durağı İzmir

Oyuncu, gazeteci ve yazar İclal Aydın, yeni kitabı “Bunu Sen Oku”nun Bamboo Urla’da 5 Ağustos’ta, 12 Ağustos’ta ise D&R Çeşme Marina’da okuyucularıyla buluşacak.

Kültür, sanat ve eğlenceyi tek çatı altında birleştiren D&R, okurları en sevdikleri sanatçılarla ve eserleriyle buluşturmaya devam ediyor. Son dönemde Üç Kız Kardeş dizisiyle adından söz ettiren İclal Aydın, kendine yazdığı 17 mektuptan oluşan Bunu Sen Oku adlı kitabını D&R’da okurlarıyla buluşturdu. İclal Aydın, yeni kitabını D&R aracılığıyla İzmir’in farklı iki lokasyonunda okurları için imzalayacak.

Otobiyografi türünde okuyucuların karşısına çıkan Bunu Sen Oku romanı, İclal Aydın’ın unutulmaz anılarını içeriyor. Uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve okuyucuların merak ve heyecan içerisinde beklediği roman, Artemis Yayınları tarafından basıldı.

Kitap hakkında:

Bunu Sen Oku, başarının zirvesini de hayallerinin sayısız kez yerle bir olmasını da görmüş birinin unutuşa direnen, inancını koruyan sözleriyle yazılmış bir hayat şarkısı. İclal Aydın, heykeltıraş Ozan Ünal’ın benzersiz hayal gücüyle yarattığı çizimler eşliğinde anılarının izlerini sürse de, aslında çocukluk hüzünlerine, ısrar ettiği hatalarına, hevesine ve hayallerine şefkat gösterebilen herkesin hikâyesi bu. Her düştüğünde yerden bir avuç toprakla ve yenilenmiş olarak ayağa kalkmaktan, kalbine bir şans daha vermekten yorulmayan; pişmanlığa değil gönlünce yaşamış olmanın huzuruna sığınan bir yazarın kaleminden geleceğe ve okura yazılmış bir mektup.

İzmir İmza Günü Takvimi

5 Ağustos Cumartesi

D&R Bamboo Urla

19:00

12 Ağustos Cumartesi

D&R İzmir Çeşme Marina

19:00

https://www.dr.com.tr/

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Sıcacık destek

Eğitime katkılarıyla minik öğrencileri mutlu eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde ihtiyaç sahibi kız ve erkek…