JYSK İskandinav Esintisini Geri Dönüştürülmüş Balkon Ve Bahçe Mobilyaları İle Evinizin Dışına Taşıyor

Uyku ve yaşam ürünleri perakendecisi JYSK, geri dönüştürülmüş ev ve bahçe mobilyaları ile konforu ve sürdürülebilir bir yaşamı bir araya getiriyor. İskandinav esintisini evinizin dışına taşıyan marka doğadan ilham alan ürün yelpazesini yüzde 50’ye varan avantajlı fiyatları ile mağazalarında ve web sitelerinden satışa sunuyor.

Dış mekan mobilyaları arasında arasında, masif tik ağacından bir masa üstü bulunan ILLERUP salon setini veya akasya ağacından yapılmış HOLTE masasının görünümüne uyan FJELLERUP sandalyeleri bulunuyor.

Ürün yelpazesi ayrıca bir şezlong ve okyanus plastiğinden, geri dönüştürülmüş alüminyumdan ve geri dönüştürülmüş FSC©-onaylı ahşaptan (FSC® N001715) yapılmış istiflenebilir sandalyelerden oluşan SADBJERG’i de içeriyor.

Kategori Müdürü Hans Christian Ziegler Bruun “bu yıl bir masa büyütme tablası ekleme seçeneğine sahip ilk yuvarlak dış mekan masamız olan TAGEHOLM masasını eklememizin nedeni müşterilerimizden gelen yoğun talepti. Bu şekilde daha fazla insan için alan yaratmak daha kolay olacaktır” dedi.

Bahçe veya Balkon

JYSK, ister küçük bir balkon, ister büyük bir bahçe olsun, evinizi dış mekan mobilyalarıyla döşemeyi kolaylaştırır. Saksılar ve yapay bitkiler hem dekoratif hem de mobilyanızı tamamlayan undurlar olarak uyum sağlar. Ayrıca seperatör görevi gören fonksiyonel saksılarımız da bulunnuyor. Örneğin, bir salon alanını iki farklı bölüme ayırmak için SANSEBIE saksısına uzun bir bitki veya MYRHAUK bitki kutusuna daha küçük bitkiler ekleyebilirsiniz.

Yeni şezlonglar IANO, HALLING ve UGILT, çift oturma işlevleriyle ailenin güneş altında toplanması için alan yaratıyor. Şezlongların ayrı bölümleri de onları iki ayrı şezlong olarak kullanmayı mümkün kılıyor. Ayrıca, yanındaki birçok yeni şemsiyeden birini ekleyerek şezlongun gölgesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Hans Christian Ziegler Bruun “Bu yıl STENSTRUP ve YPPENBJERG gibi saçaklı yeni şemsiyelerimiz var, çünkü bu trendin daha popüler hale geldiğini gördük. Şemsiyelerimiz de bahçeye renk ve desenlerle farklı ifadeler eklemenin basit bir yoludur” dedi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like