LeBon Home, Uzakdoğunun Ruhunu Mekanlarınıza Taşıyor

Urla Sanat Sokağı’nda hizmet veren LeBon Home, iç ve dış mekanlar için özel olarak tasarlanan doğa dostu ev dekorasyon ve mobilya ürünleriyle tüketicilere sıra dışı bir deneyim yaşatıyor.

LeBon Home, Bali ve Uzakdoğu’dan sürdürülebilirlik anlayışla özenle seçtikleri ürünleri müşterileriyle buluşturuyor.

Uzak doğunun mistisizmini yansıtan geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını dile getiren Lebon Home ortaklarından Aylin Gözay, “Ürünlerimiz tamamen el yapımı ve doğal ürünlerdir. Ürünlerimiz geldiği bölgenin ruhunu yansıtıyor. Uzakdoğu insanının dinginliği, huzuru yaptıkları işlere de siniyor. Buraya getirdiğimiz ürünler bu pozitif enerjiyi bizlere kadar taşıyor. Gelen konuklarımızın hemen hemen hepsi aynı şeyleri söylüyor. Bunların yanı sıra LeBon Home’da sürekli yenilenen ürün çeşitlerimiz arasında geri dönüştürülmüş el yapımı mobilyalardan, dekorasyon ürünlerine, heykellerden kök boyalı el dokuması ürünlere kadar birçok seçenek var. Sürdürülebilirliği ön plana alan, çevre ve doğa dostu bir anlayışa sahibiz. Sanata ve sanatçıya da önem veriyoruz. Sanatını sergilemek isteyen doğa dostlarını mekanımızda sanatseverlerle buluşturuyoruz. Ayrıca Uzakdoğu da üretim ekibi oluşturduk. 2024 yılında kendi tasarımlarımızı hem yurt içi hem yurt dışında beğeniye sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

GASTRONOMİ, MÜZİK, SANAT VE ALIŞVERİŞ BİR ARADA

LeBon Home’un özel bir konsepte sahip olduğuna dikkat çeken Aylin Gözay, “Mağazamız tarihi dokusu korunmuş büyük bir Rum evi aslında.LeBon Home ; mobilya ve dekorasyon ürünleriyle, LeBon Jardin ise Uzakdoğu’nun dinginliğine kendinizi teslim edeceğiniz benzersiz bahçesindeki restoranı ile bu tarihi ve doğal ortamda; mobilya, tasarım ve yeme içme konseptlerini birleştirerek konukların dinlenirken alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunuyor. Buraya gelen konuklarımız sanatı, müziği, gastronomi ve huzuru bir arada yaşarken aynı zamanda beğendikleri tüm ürünleri de satın alabiliyor. Gastronomi, sanat, müzik ve alışverişi birleştirdiğimiz konseptimizde keyifle alışveriş yapabiliyor” ifadelerini kullandı.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like