Akdeniz Esintisini Yılbaşı Sofranıza Taşıyın

Coastal Homes stil sahibi masa ve sandalye tasarımlarıyla yeni yıl kutlamalarının konfor eşlikçisi olmaya aday

Yeni yıla sayılı günler kala, 2024’ü evde sevdikleriyle birlikte yılbaşı ışıltısını yansıtan şık davet sofralarında karşılamak isteyenler için heyecan dolu hazırlıklar başladı. İlhamını evde geçirilen her anı özel kılma düşüncesinden alan Coastal Homes, Akdeniz esintisini yansıttığı masa ve sandalyeleriyle davetkâr yılbaşı sofralarına stil ve konfor katıyor.

Sunduğu lezzetler ve yarattığı ambiyansla yeni yıl heyecanını ve sıcaklığını hafızalara kaydeden yılbaşı sofraları, stil sahibi masa ve sandalye tasarımlarıyla dekorasyonda fark yaratıyor. Kendine özgü tasarım diliyle mobilya endüstrisine yüksek bir gusto kazandıran Coastal Homes, Akdeniz’in ruhunu yılbaşı sofralarına taşıyacak masa ve sandalye tasarımlarıyla davetkar bir görünüm yaratmak isteyenleri cezbediyor. Doğanın kalbindeki ahşabı sıcak renkler ve sofistike bir yaklaşımla yorumlayan Coastal Homes, koleksiyonunda yer alan masa ve sandalyeler ile şıklığın yanı sıra konfor ve fonksiyonelliği de bir arada sunuyor.

Coastal Homes’un masa ve sandalye koleksiyonunun yanı sıra Akdeniz stilinin çizgisini taşıyan tüm koleksiyona https://www.coastalhomes.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...
ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİN HEM ÜRETİMİ HEM SATIŞI DESTEKLENMELİ WINDBABA STRATEJİK ÇÖZÜM ORTAĞI BY DANIŞMANLIK KURUCUSU BÜLENT YÜCE: “2020’DE SATILAN…
Devamını oku...

“Nostaljik Tramvay”

90. İEF İzmirlileri “Nostaljik Tramvay” ile geçmişe götürecek İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın minyatür tren nostaljisini 90.…