Evinizi Enza Home Mimarlarıyla Birlikte Tasarlayın!

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, mimari destek hizmetiyle herkese yaşam alanlarını mimarlarla birlikte tasarlama  imkanı sunuyor. Mimari Destek hizmetinden tüm Enza Home müşterileri yararlanabiliyor.

Enza Home, sunduğu Mimari Destek hizmetiyle hayallerindeki yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürmek isteyenleri yalnız bırakmıyor.  Mimari Destek hizmetinden faydalanmak isteyenlerin öncelikle mimarihizmet.enzahome.com.tr/ adresinden ya da en yakın mağazadan randevu alması gerekiyor. Görüşme sonrası Enza Home mimarları tarzınıza, ihtiyacınıza, mekan ölçülerinize ve bütçenize uygun ürünlerle 3D çizimler hazırlıyor. Ardından iç mimarımızın sunduğu alternatif dekorasyon çözümlerinden tercih ettiğinize göre alışveriş listesiniz oluşturuluyor. Ürünlerin teslimatının ardından ise size sadece hayal ettiğiniz o evde mutlulukla yaşamak kalıyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Nefis Tarifler

Zencefil ve kavrulmuş bademli havuç çorbası Malzemeler:20 ml zeytinyağı1 adet soğan3 adet sarımsak5 adet havuç rendesi1 çay kaşığı…