Astrolog Hande Kazanova, TatilBudur’a Özel Burçların Bayram Rotalarını Yorumladı! 

Turizm sektörünün öncü oyuncularından TatilBudur, ünlü Astrolog Hande Kazanova ile yaptığı ’Astroloji Budur!’ projesi kapsamında burçların bayrama özel tatil rotalarını değerlendirdi. TatilBudur’un Instagram hesabından ve YouTube kanalından yayınlanan video ile astroloji meraklılarına seslenen Astrolog Hande Kazanova’nın bu bayramda “Tatil Budur!” dedirtecek seyahat önerileri şöyle; 

 

Koç’lar Enerjilerini Doğa ile İç İçe Olarak Tazeleyecek!

Bu ay kendine ve ruhuna vakit ayıracak Koçlar için enerjilerini doğru kullanacakları, dingin tatil alternatifleri TatilBudur’da. Sapanca, Abant, Kazdağları gibi doğa otellerinde huzur dolu bir tatil, vade farksız 6 taksit imkanıyla sunuluyor.

Boğa’ların Yurt Dışı Planları Başladı!

Nisan ayında önemli sorumluluklar alacak Boğa burçları için, kendi içine dönecekleri ve kendi cesaretlerini bulacakları bir tatil öneriliyor. Balkan ve İtalya gibi yurt dışı turları ile yeni rotalar keşfedecek Boğa burçlarını, TatilBudur’da 1000 TLlik indirim kodu bekliyor. 

İkizler ve Başak’lar Kıbrıs Seyehatine Hazır!

Önemli gelecek planları, konuşulmuş işler, para konuşmaları ile nisan ayına hızlı bir başlangıç yapacak İkizler ve Başak’lar aradığı sükuneti TatilBudur’da bulacak. Hande Kazanova’nın bu iki burç için önerdiği seyahat rotası ise Kıbrıs. Ilık havanın tadını çıkarmak ve şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler, TatilBudur kazandıran paketle uçak, otel, transfer hizmetlerini bir arada bulacak.

Yengeç’ler Kültür Turunda!

Nisan ayında yerinde duramayacak, profesyonel olarak beklediği gelişmelerle karşılaşacak Yengeçler için ise Hande Kazanova’nın önerisi Kapadokya oldu. Hem doğası hem de tarihi zenginlikleriyle çok keyifli bir tatil lokasyonu olan Kapadokya’da, TatilBudur farkı ile otelde ödeme seçeneğinden faydalanılabiliyor.

Aslan’lar Dünyanın En Uzak Destinasyonlarına Hazırlanıyor!

Hande Kazanova’nın sıcak iklimleri seven Aslan burçlarına önerisi; yeni insanlarla tanışılabilecekleri, yeni deneyimler kazanılabilecekleri yurt dışı seyahatleri oldu. Aslanlar,  TatilBudura özel 1.000 TL’lik indirim fırsatı ile dünyanın uzak köşelerine seyahatler planlayabilecek.

Terazi’ler Yoğunluğa Son Veriyor!

Terazi burçlarını hareketli bir nisan ayının beklediğini belirten Hande Kazanova, bu yoğun tempodan bunalan Terazi burçlarına da güzel bir yurt dışı tatili öneriyor. Vizesiz olma özelliği ile Balkanlar Terazi burçları için biçilmiş bir tatil fırsatı olacak.

Akrep’ler Unutulmaz Bir Tatil İçin Premium Otellerde Yerini Alıyor

Kazanova, Nisan ayında iş hayatını ve sağlığını yeniden düzenlemeleri gereken Akrep burçlarına havaların ısınmaya başladığı Antalya ve Bodrumdaki premium otellerde, TatilBudur  farkıyla konforlu ve lüks bir tatil deneyimi öneriyor.

Yay’lar Keyifli Bir Tatil İçin TatilBudur’da

Aşka, mutluluğa, keyif veren konulara hayatında yer verecek Yay burçlarını bayram tatilinde bol bol seyahat bekliyor. TatilBudurun bayrama özel turları, %25 ön ödeme avantajıyla Yay burçlarının öncelikli tercihi olacak. 

 

 

 

Oğlak’lar Huzurlu Tatil İçin Doğa ile Buluşuyor!

Nisan ayında aile ve ev ile ilgili konulara odaklanacak Oğlak burçları için, stres atabilecekleri bir doğa tatili öneren Hande Kazanova, TatilBudurdan vade farksız 6 taksit imkanıyla Sapanca, Abant, Kazdağları gibi huzurlu rotalara göz atmalarını tavsiye ediyor. 

Kova’lar Bayram Tatilinde 

İlişkiler, maddi konular ve tamamlanması gereken işlerle yoğun bir dönem geçirecek Kovalar için keyifli bir bayram tatili öneren Hande Kazanova, TatilBudurun erken rezervasyon fırsatlarına göz atmayı tavsiye ediyor. TatilBudur’da bayram tatilini %50ye varan indirimler ve vade farksız 9 taksit gibi avantajlarla planlamak mümkün oluyor.

Balık’lar Keşifte!

Aldığı önemli kararlarla maddi konularda güzel şanslar yakalayacak Balıklar için bayrama özel turlar ve %25 ön ödeme avantajı, TatilBudur’da yeni yerler keşfetmek isteyenleri bekliyor. 

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like