Özsüt Dondurmasının Tam Zamanı!

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte dondurma sezonu da açıldı! Dondurma menüsünde her zaman olduğu gibi her zevke hitap eden tatlara yer veren Özsüt, farklı ve leziz dondurma çeşitleriyle yaza tatlı bir serinlik katmaya hazır.  Dondurmalarında en taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemeler kullanan marka, misafirlerine bu yaz da gerçek dondurma keyfi yaşatacak.

Havaların ısınmasıyla beraber, enerji ve mutluluk kaynağı dondurmanın da mevsimi geldi. Dondurmalarında en taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemeler kullanan Özsüt, bu yaz yine lezzeti ve mutluluğu ikiye katlıyor.

Meyvenin en tatlı ve en serin hali

Her daim tazeliğinden ve doğallığından hiçbir şey kaybetmeyen Özsüt dondurmalarıiklimine özel bölgelerden temin ettiği hammaddeleriyle fark yaratıyor. Gerçek lezzet ve damaklarda bıraktığı tat ile dondurma tutkunlarını etkileyen marka, dalından toplanan taze meyveler ve kuruyemişlerle menüsünü renklendiriyor. Meyveli dondurma severlere; limonlu, kavunlu, vişneli ve muzlu; farklı tatlar arayanlar için ise sakızlı, krokanlı, balbademli, karamelli, antep fıstıklı, üzümlü&cevizli ve cookie dondurma gibi çeşitleri bulunan Özsüt, klasik tatlardan vazgeçmeyenler için ise kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı seçenekleriyle yaz boyu serinletmeye devam ediyor. Vişne, çilek ve frambuaz sorbeler ise meyvelerin en gerçek ve serinleten hali olarak tadanlara iki kat mutluluk aşılıyor.

Tatlıların yanına “Bir top mutluluk” ekleyin!

Yaz sıcaklarının kurtarıcısı olan Özsüt dondurmaları, sütlü tatlı ve pastaların yanına da çok yakışıyor. Keşkülden fırın sütlaca, sufleden profiterole kadar pek çok tatlı bir top dondurmayla eşsiz bir ahenk yaratıyor.

Çocuklar için besleyici 

Özsüt’ün dondurmalarının tümü doğal, taze ve günlük çiftlik sütü ile üretiliyor. Dalından toplanmış meyvelerle, en kaliteli çikolata ve kuruyemişlerle tatlanan dondurmaların, sağlık açısından da önemli katkıları bulunuyor. Kalsiyum, fosfor ve vitaminler bakımından zengin olan dondurma, özellikle çocuklar için çok yararlı besinler içeriyor. Çocukları süt ürünleri ve meyve tüketmeyen ebeveynlerin en büyük yardımcısı olan Özsüt dondurmaları hiçbir koruyucu madde içermemesi nedeniyle de gönül rahatlığıyla tüketilebiliyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Corona fobi

Bir salgın hastalık süresince verilen tepkiler şu şekilde karşımıza çıkabilmektedir: Kişinin kendi sağlık durumu hakkında ve/veya COVID-19 ‘a…