İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İzmir Halkını “Geleceğin Yazarları Kitap Fuarı”na Davet Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu “Geleceğin Yazarları Projesi” kapsamında yapılan etkinlikler devam ediyor. 01 Haziran 2023 tarihinde saat 11.00 de Alsancak Tren Garı’nda başlayacak olan etkinlikte “Geleceğin Yazarları” okuyucuları ile buluşacak ve öğrenciler kendi yazdıkları eserleri sergileyecek.

Geçtiğimiz yıl 180 okuldan 9000 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen “Geleceğin Yazarları Projesi” kapsamında öğrenciler birbirinden değerli eserlerini Konak Meydanında İzmir halkıyla buluşturmuştu. Bu yıl 345 okuldan 17.000 öğrencinin katılımı gösterdiği projede alanında uzman akademisyenlerle birbirinden faydalı eğitimler gerçekleştirildi ve öğretmenlerin rehberliğinde çocukların hayalleri ve düşünceleri sayfalara bir kez daha döküldü. Küçük Ellerin Güçlü Kalemleriyle verdikleri özgün eserler kitaplaştırdı. Bu yıl ikincisi düzenlenen “Geleceğin Yazarları Kitap Fuarı” İzmir’le özdeşleşen yapıların başında gelen tarihi Alsancak Garı’nda İzmir halkıyla buluşuyor. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü,
öğrencilerin sayfalara dökülen duygu ve düşünce dünyalarına ortak olmaları için, 1 Haziran 2023 Perşembe saat 11.00 da tüm İzmir halkını Alsancak Tren Garı’na davet ediyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like