Sömestir Tatilinde Sağlığınız, Eviniz ve Arabanız Güvence Altında Olsun

Ailece huzurlu bir seyahat geçirmenin yolu tatile çıkmadan önce sağlığınızı, evinizi ve aracınızı güvence altına almaktan geçiyor. Sigortada güvenin adresi Sigortam.net, keyifli bir sömestir tatil geçirmek isteyenler için araç ve konut sigortasının sağlayacağı güven ve huzurun altını çizerken aniden oluşabilecek hastalık durumlarına karşı da sağlık sigortasının önemini vurguluyor. Sigortalarını Sigortam.net üzerinden yaptıranlar için geriye sadece tatilde her anın tadını çıkarmak kalıyor.

Çocukların ve ailelerinin heyecanla beklediği kış tatili sömestir dönemine sayılı günler kaldı. Tasasız, telaşsız, huzur dolu bir seyahatin anahtarını, 23 yıllık uzmanlığıyla Türkiye’nin en güvenilen dijital sigorta platformu Sigortam.net sunuyor. Sigortam.net, göz ardı edilmemesi gereken üç önemli sigorta ürününe dikkat çekerek herkesi rahat ve keyifli bir tatil için sağlığını, evini ve aracını güvence altına almaya davet ediyor.

Sağlıkla Seyahat Edin

Bir yolculuğun olmazsa olmazı Seyahat Sağlık Sigortası, seyahat sırasında aniden oluşabilecek hastalık durumlarında sağlık hizmeti almayı sağlıyor. Sağlık sorunu yaşandığında tedavi imkanı sunmasının yanı sıra bagajın kaybolması ya da seyahatin iptal edilmesi gibi beklenmeyen durumlarda da hasar masraflarını karşılayan bu sigorta, seyahatlerin keyifli ve güvence altında geçirilmesine yardımcı oluyor. Seyahat Sağlık Sigortası teminat kapsamı, ürünlere göre değişiklik gösteriyor. İhtiyaçlara ve bütçeye göre farklı poliçeler tercih etmenin mümkün olduğu Seyahat Sağlık Sigortası, hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatler için yapılabiliyor.

 

Aracınızı Kasko İle Güvende Tutun

İster tatile aracınızla gidin, ister aracınızı evin önünde bırakmış olun… Nerde olursa olsun Kasko Sigortası, aracınızı pek çok riske karşı güvence altında tutacak en önemli sigorta olarak öne çıkıyor. Kasko, hasar ve kaza durumlarında araçta ortaya çıkan zararı teminatlar doğrultusunda karşılarken, yüksek hasar durumlarına karşı da bütçeyi koruyor. Araç maliyetlerinin giderek arttığı bu dönemde kasko, araç sahibinin mağduriyetini engelleyecek en güçlü güvence haline geliyor. Kasko Sigortası zorunlu olmasa da Zorunlu Trafik Sigortası’nın yanında tam bir güvence sunarak hem aracın güvenliği hem de sürüş deneyimine sağladığı avantajlar ile her araç sahibinin olmazsa olmazları arasında ilk sıraya yerleşiyor.


Tatildeyken Aklınız Evde Kalmasın 

Doğal afetler, yangın, su basması, hırsızlık gibi pek çok risk, gündelik yaşamı bir anda altüst edebilecek durumlar arasında yer alıyor. Sigortam.net de daha sonra “keşke” dememek için Konut Sigortası’nın önemine bir kez daha dikkat çekiyor. Konut Sigortası, evleri tüm bu risklere karşı teminatlar doğrultusunda koruma altına alıyor ve en iyi Konut Sigortası da kişinin ihtiyaçlarına, bütçesine uygun olan poliçeyi seçmesi ile belirleniyor. Ayrıca Konut Sigortası yaptırmak için ev sahibi ya da kiracı olmak da fark etmiyor. Konut Sigortası poliçelerinde eşyalar da teminat altına alınabiliyor. Ev sahipleri hem bina hem eşya teminatıyla evlerini ve içerisindeki eşyaları risklere karşı güvence altına alabilirken kiracılar da sadece ev eşyalarını teminat altına almak için eşya teminatlı poliçelerden faydalanabiliyorlar.

Sigortam.net CEO’su Ataman Kalkan: Huzurlu bir tatil için önceden önlem almak büyük önem taşıyor.

Seyahat Sağlık Sigortası, Kasko Sigortası, ve Konut Sigortası gibi ürünlerle, seyahate çıkacak müşterilerinin her ihtiyacına uygun çözümler sunduklarını belirten Sigortam.net CEO’su Ataman Kalkan şunları aktardı: “Sigortam.net olarak, 23 yıllık uzmanlığımızla, Türkiye’nin lider insurtech markası olarak hizmet veriyoruz. Seyahat etmek, bir aile ya da birey için oldukça özel ve değerli bir deneyimdir. Bu deneyimi tam anlamıyla yaşayabilmek ve huzur içinde bir tatil geçirebilmek için de önceden alınan önlemler çok kritik. Müşterilerimize sunduğumuz sağlık, araç ve konut sigortalarıyla, hem onların tatillerini endişeden uzak bir şekilde planlayabilmelerini hem de beklenmedik durumlar karşısında güvende olmalarını sağlamaya çalışyoruz. Seyahat öncesinde ve sırasında beklenmeyen durumlar karşısında maddi ve manevi bir güvence sağlamanın öneminin son derece farkındayız ve bu bilinç ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sömestir döneminde de seyahate çıkacak her bir müşterimize sağlıklı, güvenli ve keyifli tatiller diliyoruz.”

Toplumda sigorta bilincini artırma, karmaşık sigorta ürünlerini daha anlaşılır ve erişilebilir kılma hedefiyle hizmet veren Sigortam.net’ten sigorta ürünleri satın almak veya poliçe seçimi ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için www.sigortam.net adresini ziyaret edebilir veya 444 24 00 üzerinden uzman sigorta danışmanları ile görüşebilirsiniz.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like